– Wojewódzki telefon wsparcia dla seniorów

Od stycznia do grudnia 2022 r. będzie uruchomiony „Wojewódzki Telefon Wsparcia dla Seniorów”.  Dzięki tej akcji osoby starsze będą mogły uzyskać poradę od następujących specjalistów: psychologa, prawnika oraz pracownika pomocy społecznej.

Telefon jest odpowiedzią na problemy osób starszych w okresie pandemii Covid-19. Seniorzy w tym trudnym czasie często czują się osamotnieni i pragną kontaktu z drugim człowiekiem. Dzięki programowi mieszkańcy województwa łódzkiego 60+ będą mogli porozmawiać ze specjalistami o swoich obawach, problemach oraz uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania.

tel. 42 20 819 99 – Wojewódzki telefon wsparcia dla seniorów