– Urząd Stanu Cywilnego

Wnętrze Sali Ślubów w Witoni:

100-latkowie z naszej gminy :

  • Tomaszewska Marianna (ur. 1901 r. zm. 2001 r.)
  • Chorąży Zofia (ur. 1893 r. zm. 2000 r.)
  • Ogłoszka Kornelia (ur. 1910 r. zm. 2010 r.)
  • Kozanecki Marian (ur. 1920 r. zm. 2021 r.)
Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.