– KGW w Witoni

Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Witońskiej w Witoni powstało 12 lat temu. Panie działają przy Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Obecnie tworzy je 12 członkiń. Nad sprawnym funkcjonowaniem i aktywnością stowarzyszenia czuwa prezes Jolanta Rosiecka. Członkinie przynajmniej raz w miesiącu spotykają się i przygotowują smaczne potrawy według własnych przepisów oraz dzielą swoimi doświadczeniami kulinarnymi. Wszystkie przepisy są sprawdzone i przygotowywane przez panie domach. Stowarzyszenie organizuje również własne uroczystości i imprezy takie jak: Dzień Kobiet, wieczór andrzejkowy, sylwester. Panie bardzo chętnie prezentują swoje wypieki i potrawy podczas Święta Miodu pod hasłem „Jak pszczoły do ula” oraz Dożynek Gminno-Parafialnych. Słodkości można spróbować także na każdej imprezie i uroczystości organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni.

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.