– Komisje Rady Gminy

Na tej podstronie znajdują się składy osobowe Komisji Rady Gminy Witonia. Kadencja 2018 – 2023.

 1. Komisja Rewizyjna w składzie 3 osobowym:
  1. Ogłoszka Aneta – Przewodnicząca
  2. Tomczak Urszula
  3. Gonera Jacek
 2. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie 4 osobowym:
  1. Ignaczak Ludwik – Przewodniczący
  2. Miszczak Karol
  3. Kowalczyk Dariusz
  4. Prawda Agnieszka
 3. Komisja Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego w składzie 4 osobowym:
  1. Matusiak Daniel – Przewodniczący
  2. Rakowski Mariusz
  3. Kubiak Jakub
  4. Augustyniak Bogusława
 4. Komisja Samorządu, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej w składzie 4 osobowym:
  1. Tomaszewski Roman – Przewodniczący
  2. Klimczak Małgorzata
  3. Mordzak Magdalena
  4. Florczak Piotr
Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny