– Komisje Rady Gminy

Na tej podstronie znajdują się składy osobowe Komisji Rady Gminy Witonia. Kadencja 2018 – 2023.

 1. Komisja Rewizyjna w składzie 3 osobowym:
  1. Ogłoszka Aneta – Przewodnicząca
  2. Tomczak Urszula
  3. Gonera Jacek
 2. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie 4 osobowym:
  1. Ignaczak Ludwik – Przewodniczący
  2. Miszczak Karol
  3. Kowalczyk Dariusz
  4. Prawda Agnieszka
 3. Komisja Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego w składzie 4 osobowym:
  1. Matusiak Daniel – Przewodniczący
  2. Rakowski Mariusz
  3. Kubiak Jakub
  4. Augustyniak Bogusława
 4. Komisja Samorządu, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej w składzie 4 osobowym:
  1. Tomaszewski Roman – Przewodniczący
  2. Klimczak Małgorzata
  3. Mordzak Magdalena
  4. Florczak Piotr
Back to top
Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne