– Posiedzenie sesji Rady Gminy Witonia

W dniu 22 lutego 2022 r. (wtorek) o godzinie 9-tej w Urzędzie Gminy w Witoni ul. Starzyńskiego 6 (sala USC) odbędzie się posiedzenie sesji Rady Gminy Witonia.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie sesji Rady Gminy.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z sesji Rady Gminy Witonia z dnia 27 stycznia 2022 r.
  5. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności między sesjami.
  6. Zapytania i wnioski.
  7. Odpowiedzi na zapytania i wnioski.
  8. Przyjęcie sprawozdania z wykonania zadań Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za 2021 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia G.P.P. i R.P.A na 2022 r.
  10. Przyjęcie sprawozdania z wykonania zadań Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej za 2021 r.
  11. Przyjęcie informacji o dodatkach mieszkaniowych za 2021 rok.
  12. Wysłuchanie informacji kierownika GOPS o działaniach podejmowanych w 2021 r. wobec dłużników alimentacyjnych mających na celu m.in. skuteczne pozyskiwanie dochodów z tytułu zwrotu przez dłużników alimentacyjnych kwot należnych budżetowi gminy i państwa.
  13. Informacja o realizacji Gminnego Programu Wspierania Rodziny.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia bądź nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy środków na fundusz sołecki.
  15. Przyjęcie sprawozdania Wójta Gminy z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkole podstawowej.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na rok 2022.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy na lata 2022-2033.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia miejsca do prowadzenia handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników oraz regulaminu określającego zasady handlu.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Witonia.
  20. Podjęcie uchwały w sprawie zasad przyznawania i wysokości diet dla sołtysów oraz zwrotu kosztów podróży służbowych.
  21. Zakończenie obrad.