– Godziny pracy ZUS w dniu 31.03.2022 (czwartek)

Szanowni Państwo,

dzisiaj wszystkie placówki ZUS w całej Polsce są czynne do godziny 17:00. Proszę o poinformowanie obywateli Ukrainy bądź osób ich goszczących, że jeśli mają PESEL, telefon polski, polski numer rachunku bankowego i dziś zdążą złożyć wniosek o 500+ dostaną wyrównanie od marca.

Mogą składać od razu 2 wnioski na 2 okresy:

  1. Na okres 1 czerwca 2021 – 31 maja 2022 – otrzymają wypłatę za marzec, kwiecień, maj (wyrównanie od daty złożenia wniosku);
  2. Na okres 1 czerwca 2022 – 31 maja 2023;

Pani ta panove,

Sʹohodni vsi ofisy ZUS po vsiy Polʹshchi pratsyuyutʹ do 17:00. Prosymo povidomyty hromadyan Ukrayiny abo yikh hospodariv, yakshcho vony mayutʹ nomer sotsialʹnoho strakhuvannya, polʹsʹkyy nomer telefonu, nomer polʹsʹkoho bankivsʹkoho rakhunku i yim vdastʹsya podaty zayavku na 500+ sʹohodni, vony otrymayutʹ kompensatsiyu z bereznya.

Vony mozhutʹ podaty 2 zayavky razom na 2 periody:

  1. Za period z 06.01.2021 r. vid 31.05.2022 r. – otrymayutʹ vyplatu za berezenʹ, kvitenʹ, travenʹ (kompensatsiya z daty podannya zayavy);
  2. Na period 1 chervnya 2022 roku – 31 travnya 2023 roku;
Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...