– Zaproszenie na spotkanie „Porozmawiajmy w Łódzkiem” 22.04.2022

Szanowny Panie Wójcie,

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber wraz z Zarządem ponownie zaprasza na cykl spotkań „Porozmawiajmy w Łódzkiem”.

Wraz z grupą ekspertów odwiedza powiaty województwa łódzkiego z informacją o ofercie dla samorządów, mieszkańców i organizacji pozarządowych. W tym roku spotkania dotyczyć będą trzech kluczowych tematów: nowości w ofercie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2027 oraz możliwych sposobów pomocy obywatelom Ukrainy, którzy znaleźli schronienie przed wojną na terenie naszego województwa.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. (piątek) o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy Góra Świętej Małgorzaty (Góra Świętej Małgorzaty 44). Dziękujemy wójtowi Gminy Włodzimierzowi Frankowskiemu
i Proboszczowi Parafii Archikolegiackiej NMP Królowej I Św. Aleksego Ks. mgr lic. Piotrowi Nowakowi za cenną pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Podczas spotkania przewidujemy krótkie wystąpienia włodarzy (do 5 minut), aby poruszyć najciekawsze dla Państwa zagadnienia, a także krótko zaprezentować sprawy, które są Państwu najbliższe.

Serdecznie prosimy o rozpropagowanie informacji o tym wydarzeniu i szerokie zaproszenie do udziału przedstawicieli sektora pozarządowego (Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych, stowarzyszeń i fundacji), sołtysów   i urzędników zajmujących się pozyskiwaniem środków zewnętrznych.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w terminie do 15 kwietnia br. odpisując na adres mailowy ngo@lodzkie.pl.

Tomasz Dominowski
Zastępca Dyrektora Kancelarii Marszałka

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...