– Zapraszamy do tworzenia Strategii Rozwoju Gminy Witonia

Szanowni Mieszkańcy !
Rozpoczynamy pracę nad przygotowaniem strategii dla naszej gminy na kolejne lata. Zapraszamy Państwa do udziału w jej tworzeniu.

Chcielibyśmy wiedzieć jakie są Państwa problemy, pomysły. To niezwykle ważne, aby stworzyć strategię użyteczną i czytelną dla wszystkich.

Prosimy o odpowiedzi na pytania. Ankieta składa się z pytań zamkniętych oraz otwartych. Nie musicie Państwo wypełniać wszystkich pól.

Ankieta stanowi wstęp do tworzenia dokumentu. Będziecie Państwo informowani o każdym etapie tworzenia strategii. Link do ankiety >>