– Zamykamy tymczasowo jednostki w Witoni

Biorąc pod uwagę zagrożenie związane z korona wirusem Wójt Gminy Witonia wprowadza środek zapobiegawczy w postaci zamknięcia jednostek (Klub Samopomocy „Stara Szkoła”, Klub Senior +) od 12 marca 2020 r. do odwołania.

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.