– Za Nami… Wakacyjne Warsztaty Artystyczne w GOKSiR

W dniach 12-14 sierpnia i 17-18 sierpnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni odbyły się „Wakacyjne Warsztaty Artystyczne” dla dzieci. W tym roku uczestnicy ze względu na sytuację epidemiczną zostali podzielni na dwie grupy. Zajęcia odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pierwszego dnia odbyły się zajęcia w plenerze. Pod wierzbą, przy placu zabaw dzieci wykonały „Akwarium w słoiku”. Następnie po przejściu do sali OSP obejrzały pokaz „Piaskowa Magia”. Panie przedstawiły Spektakl Animacji Piaskowej pt. „Kopciuszek”. Wszyscy byli zachwyceni „grą” piasku, światła i cienia. W kolejnych dniach już z podziałem na grupy uczestnicy wykonali: ozdobne świeczki z parafiny słoneczniki i dekoracje letnie z masy porcelanowej a także butelki dekorowane jutą. Powstały przepiękne prace, które dzieci zabrały do domów.

Autor: Magdalena Kluska