– Za Nami… Wakacyjne Warsztaty Artystyczne w GOKSiR

W dniach 12-14 sierpnia i 17-18 sierpnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni odbyły się „Wakacyjne Warsztaty Artystyczne” dla dzieci. W tym roku uczestnicy ze względu na sytuację epidemiczną zostali podzielni na dwie grupy. Zajęcia odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pierwszego dnia odbyły się zajęcia w plenerze. Pod wierzbą, przy placu zabaw dzieci wykonały „Akwarium w słoiku”. Następnie po przejściu do sali OSP obejrzały pokaz „Piaskowa Magia”. Panie przedstawiły Spektakl Animacji Piaskowej pt. „Kopciuszek”. Wszyscy byli zachwyceni „grą” piasku, światła i cienia. W kolejnych dniach już z podziałem na grupy uczestnicy wykonali: ozdobne świeczki z parafiny słoneczniki i dekoracje letnie z masy porcelanowej a także butelki dekorowane jutą. Powstały przepiękne prace, które dzieci zabrały do domów.

Autor: Magdalena Kluska 

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...