– Za Nami pierwsze spotkanie animacyjne dla członkiń Kół Gospodyń

W dniu 27 maja br. w GOKSiR w Witoni miało miejsce spotkanie animacyjne dla członkiń Kół Gospodyń Wiejskich, prowadzone przez Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”. Członkinie Stowarzyszenia Kobiet Ziemi Witońskiej pod czujnym okiem animatorki uczyły się filcowania na sucho. Wykonały aplikacje na ubrania oraz kuleczki wełniane jako podstawę np. korali. Zajęcia prowadzone przez p. Agafię Spyrkę spotkały się z bardzo dużym entuzjazmem. Następne zajęcia organizowane będą w październiku, podczas których będziemy robić kremy. Serdecznie zapraszamy już dziś !

Autor: GOKSiR w Witoni

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...