– Wycieczki „Klubu Seniora +”

Maj i czerwiec upływają w „ Klubie Seniora + ” w Witoni pod znakiem wycieczek integracyjno – edukacyjnych. Na początku maja seniorzy byli w Rogowie. Odbyli tam bardzo rozwijającą wycieczkę po Arboretum SGGW . Podziwiali przepięknie kwitnące azalie i mogli poznać wiele nowych gatunków roślin. Wycieczka zakończyła się ogniskiem integracyjnym z pieczonymi kiełbaskami i mnóstwem dobrego humoru.

W połowie czerwca seniorzy wyruszyli do Płocka. Uczestnicy mieli możliwość podziwiać różnorodność zwierząt w płockim ZOO. Następnie odbyli malowniczy rejs statkiem po Wiśle. Ostatnim punktem wyprawy było zwiedzanie Bazyliki Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP. Podziwiali piękne freski na ścianach Katedry i replikę tzw. „Drzwi Płockich”
(odpowiednik „Drzwi Gnieźnieńskich”).

Od maja uczestnicy klubu rozwijają się także artystycznie. Zajęcia z rękodzieła cieszą się coraz większą popularnością. Spod zręcznych rąk seniorów wychodzą przepiękne kwiatki, pszczółki, ramki do zdjęć czy aniołki. Mam nadzieję, że ta przygoda artystyczna będzie kontynuowana.

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.