– Wycieczka Klubu Samopomocy „Stara Szkoła” w góry 2019

W kwietniu 2019 roku podopieczni Klubu „Stara Szkoła” wzięli udział w kilkudniowej wycieczce do Witowa. 

Wycieczka rozpoczęła się zwiedzaniem Doliny Chochołowskiej. Klubowicze poprzez zwiedzanie poszerzali swoją wiedzę na temat nazw górskiej roślinności oraz gatunków zwierząt. 

Kolejny dzień spędzili na zwiedzaniu Zakopanego. Podczas przemieszczania się Krupówkami, Klubowicze nie zapomnieli o zakupie pamiątek. Następnym elementem wycieczki była wizyta w Muzeum Oscypka, podczas której uczestnicy dowiedzieli się w jaki sposób powstają oscypki. Mieli również niepowtarzalną okazję własnoręcznie zrobić pamiątkowego oscypka. Zwiedzając Muzeum Tatrzańskie przewodnik opowiadał o znaczących postaciach dla historii regionu. mówił również o zwierzętach występujących w poszczególnych partiach górskich.

Klubowicze zwiedzili miejscowość Ząb, skąd pochodzi Kamil Stoch. nie zapomnieli również o Gubałówce. 

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...