– Wycieczka Klubu Samopomocy „Stara Szkoła” do Gniezna 2019

Święta to magiczny czas. Podopieczni Klubu „Stara Szkoła” udali się na wycieczkę do Fabryki Bombek w Gnieźnie.

Podczas zwiedzania fabryki mieli możliwość przypatrzeć się jak powstają bombki. Skąd bierze się ich kształt oraz ile pracy trzeba włożyć aby powstały pięknie malowane ozdoby, które znajdują się na naszych choinkach. Po zwiedzaniu podopieczni mogli wykonać własnoręcznie zdobione bombki, według własnego pomysłu.

Będąc na miejscu postanowiliśmy zwiedzić dawną stolicę Polski.