– Wśród nocnej ciszy…

„Wśród nocnej ciszy…” to właśnie słowa tej kolędy rozpoczęły międzypokoleniową Wigilię w Witoni. Uroczystość została zorganizowana przy wspólnych siłach Klubu Samopomocy Stara Szkoła działającego przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Witoni, Gminnego Ośrodka Sportu Kultury i Rekreacji oraz Klubu Senior +.

Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele wszystkich grup wiekowych, od dzieci po seniorów. Wśród zaproszonych gości znajdowali się przedstawiciele władz gminy, szkoły, parafii a także osoby biorące aktywny udział w życiu gminy.

Wydarzenie uatrakcyjniły dzieci, które przedstawiły krótką świąteczną inscenizację oraz przedstawiciele gminnego zespołu Witonianki śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy, których dźwięk roznosił się po całej okolicy. Podczas spotkania był również czas na składanie życzeń i dzielenie opłatkiem. Uroczystość zakończyła się wspólną wigilijną kolacją

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.