– Wprowadzenie nowej funkcji bezpłatnego przypominania o zbliżającym się terminie płatności rat podatkowych

W związku z wprowadzeniem nowej funkcji bezpłatnego przypominania o zbliżającym się terminie płatności rat podatkowych, prosimy o uzupełnianie informacji w bazach podatkowych o numer telefonu kontaktowego.

Informację można złożyć osobiście w Urzędzie Gminy w pokoju nr 3 lub wysłać drogą pocztową bądź elektroniczną na adres: Urząd Gminy w Witoni, ul. Stefana Starzyńskiego 6A, 99-335 Witonia, e-mail: anna.oglodzinska@gminawitonia.pl

Informacje przesłane drogą elektroniczną powinny zawierać skan podpisanego oświadczenia.

W załączeniu wzór informacji.