– WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni
Kierownik Klubu Seniora+ w Witoni oraz Klubu Samopomocy „Stara Szkoła”
serdecznie zapraszają
MIESZKAŃCÓW GMINY
NA WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK
który odbędzie się
22 grudnia 2021 roku (środa)
o godz. 18.00
w sali Klubu Seniora +

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...