– WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni
Kierownik Klubu Seniora+ w Witoni oraz Klubu Samopomocy „Stara Szkoła”
serdecznie zapraszają
MIESZKAŃCÓW GMINY
NA WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK
który odbędzie się
22 grudnia 2021 roku (środa)
o godz. 18.00
w sali Klubu Seniora +

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...