– Vivat maj, 3 maj!

W tym roku obchodzimy 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – pierwszej w Europie i drugiej na świecie (po konstytucji Stanów Zjednoczonych) spisanej ustawy zasadniczej, regulującej organizację władz państwowych oraz prawa i obowiązki obywateli. Ze względu na obecną sytuację i związane z nią obostrzenia tegoroczne obchody święta Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej dostępne są w przestrzeni cyfrowej. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni przygotował z tejże formie montaż słowno – muzyczny upamiętniający wydarzenia roku 1791. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia występów przygotowanych przez dzieci i młodzież działających w GOKSiR w Witoni.

Kliknięcie w link spowoduje otworzenie filmu.

Program artystyczny:

1 Film – Klaudia i Olga Florczyk (wiersze + utwór „Wiwat Maj”)

2 Film – Aleksandra Wysocka, Amelia Godlewska, Maja Kińska, Julia Szczęsna, (montaż słowny)

3 Film – Aleksandra Wysocka, Natalia Stańczyk, Kinga Wiśniewska (montaż słowny)

4 Film – Utwór „Polska Flaga” w wykonaniu zespołu „Mirabelki”

5 Film – Lucjan Kaczorowski w utworze „Jak długo na Wawelu”

Przygotowanie występu: p. Magdalena Kluska i p. Mariusz Jagielski.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...