– Teleplatforma Pierwszego Kontaktu!

Szanowni Państwo,

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił nową usługę dla ubezpieczonych, która nazywa się Teleplatforma Pierwszego Kontaktu (TPK). Po godzinach pracy poradni POZ oraz całodobowo w dni wolne od pracy będzie można – w razie nagłego zachorowania – bezpłatnie telefonicznie skonsultować się z medykiem.

Usługę opłaca NFZ. Każdy, kto potrzebuje takiej pomocy może ją uzyskać szybko, łatwo i nie wychodząc z domu. Jeden, bezpłatny numer dla całej Polski: 800 137 200.

Back to top
Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach...