– Święto Miodu odwołane – komunikat

W celu ograniczenia zagrożenia zakażeniem oraz dostosowania zasad do powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w okresie stanu epidemii wywołanego rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, organizatorzy corocznej imprezy Święta Miodu „Jak pszczoły do ula”, zdecydowali o jej odwołaniu w dniu 05.07.2020 r. 

                                                                                                                                Wójt Gminy Witonia

                                                                       Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni

                                                  Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Łęczyckiej z siedzibą w Witoni

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.