– Stypendium na nowy rok szkolny! 2022/2023

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Witoni informuje, iż od 1 września 2022 r. rozpoczyna się nowy okres składania wniosków na stypendium szkolne.

Przypominamy, że świadczenie to jest objęte kryterium dochodowym -dochód na jednego członka rodziny nie może przekraczać 600 zł.

Wniosek należy złożyć nie później niż do 15 WRZEŚNIA!

Poniżej można pobrać formularz wniosku:

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...