– Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Witońskiej wzięło udział w akcji #GaszynChallenge wspierającej chore dzieci

Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Witońskiej wzięło udział w akcji #GaszynChallenge wspierającej chore dzieci. Zostało nominowane przez Niepubliczne Przedszkole im. Małego Księcia w Witoni. Do podjęcia wyzwania zgłoszone zostało: Koło Gospodyń Wiejskich w Gledzianówku, Koło Gospodyń Wiejskich w Romartowie i Koło Gospodyń Wiejskich w Szamowie.

Zebrane środki zostały wpłacone na zbiórkę dla Natalii Jędrzejczak z Łodzi.

Na prośbę mamy Natalki dołączamy link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengenatalka