– Spotkanie z dietetykiem w Domu Kultury w Łęczycy

W ramach promocji zdrowego odżywiania PPIS w Łęczycy przy współpracy z dietetykiem p. Chrystyną Turyk 21.11.2022 r. w Domu Kultury w Łęczycy zorganizował spotkanie dla lokalnej społeczności. Podczas spotkania p. dietetyk Chtystyna Turyk przedstawiała wskazówki zdrowego, zbilansowanego odżywiania, udzieliła informacji na co trzeba zwrócić uwagę w procesie efektywnego odchudzania oraz jak utrzymać uzyskane efekty. Uczestnicy spotkania mogli skorzystać z bezpłatnego pomiaru masy ciała  oraz szczegółowej analizy składu ciała .

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łęczycy składa serdeczne podziękowania dla Pani Chrystyny Turyk oraz Dyrektorowi Domu Kultury w Łęczycy – Pani Oldze Kurowskiej za okazaną pomoc w zorganizowaniu spotkania.