– Spotkanie opłatkowe pracowników gminy

Dnia 20 grudnia 2018 r. w sali OSP w Witoni odbyło się spotkanie opłatkowe. Uczestnikami byli pracownicy Urzędu Gminy w Witoni oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Witoni i Biblioteki Publicznej Gminy Witonia. Swoją obecnością zaszczycili ks. Marcin Dyśko, Dyrektorki Szkoły Podstawowej w Witoni p. Urszula Graczyk i p. Ilona Jędrzejczak, Przewodniczący Rady Gminy Witonia p. Dariusz Kowalczyk, p. Maria Kaczorowska, a także p. Elżbieta Ambroziak i p. Helena Kluska.

Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Witonia p. Mirosław Włodarczyk, który złożył życzenia świąteczne, a także, jak w oprawie świątecznej z wydźwiękiem religijnym bywa, głos zabrał również ks. Marcin Dyśko.

Następnie zebrani przełamali się opłatkiem i zasiedli do tradycyjnych potraw świątecznych.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...