– Serdecznie zapraszamy na DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE W WITONI

Serdecznie zapraszamy na DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE W GMINIE WITONIA  

PROGRAM: 

12:00 – Msza Święta w kościele parafialnym

Teren przy Szkole Podstawowej w Witoni:

13:30 – część obrzędowa
14:00 – część artystyczna:

  • Orkiestra Dęta OSP Witonia
  • Zespoły taneczne działające przy Domu Kultury w Łęczycy
  • Zespół śpiewaczy „Witonianki”
  • Zespół dziecięcy „Mirabelki” działający przy GOKSiR Witonia
  • Zespół młodzieżowy „ECHO” działający przy GOKSiR Witonia

16:00 – KONCERT ZESPOŁU „MISTER DEX”
17:30 – 20.00 – zabawa taneczna z zespołem „DoReMix”

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...