– Przypominamy o pracującej najbliższej sobocie!

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza w najbliższą sobotę, tj. 5 marca br. w godz. 8:30-12:30.
Informujemy, że od dnia 1 marca 2022 r. Biblioteka powraca do udostępniania zbiorów i usług zgodnie z Regulaminem Wypożyczalni i Czytelni przy zachowaniu ogólnych zasad bezpieczeństwa w czasie obowiązywania stanu epidemii COVID-19.

Obsługa użytkowników Biblioteki prowadzona jest:
poniedziałek, środa, czwartek w godz. 7:30 – 15:30
wtorek, piątek w godz. 8:00 – 16:00
sobota wg. harmonogramu w godz. 8:30 – 12:30.

Użytkowników Biblioteki przed skorzystaniem ze zbiorów i usług obowiązuje:

1. Zakrywanie nosa i ust przy pomocy maseczki.
  2. Dezynfekowanie rąk.
  3. Zachowanie bezpiecznego dystansu.

Przed odwiedzinami zachęcamy do kontaktu telefonicznego dzwoniąc po numer (24) 356 47 16 lub mailowego pisząc na adres: biblioteka@gminawitonia.pl

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki!

Źródło: Biblioteka Publiczna Gminy Witonia