– Powstanie makroregionu Akademii Piłkarskiej Reissa !

12 marca 2018 roku w Urzędzie Gminy Witonia odbyło się spotkanie wójtów oraz przedstawicieli gmin z powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Celem spotkania było przedstawienie koncepcji stworzenia w powiecie kutnowskim i łęczyckim makroregionu Akademii Piłkarskiej Reissa poprzez tworzenie nowych lokalizacji oraz polepszanie infrastruktury sportowej.

Spotkanie zorganizował Tomasz Marciniak – koordynator Akademii Piłkarskiej Reissa. Koncepcję rozwoju sportu w powiecie kutnowskim i łęczyckim zaprezentowali: Piotr Matecki – Prezes Akademii Piłkarskiej Reissa i Piotr Reiss – ikona polskiej piłki nożnej.