– Powstanie makroregionu Akademii Piłkarskiej Reissa !

12 marca 2018 roku w Urzędzie Gminy Witonia odbyło się spotkanie wójtów oraz przedstawicieli gmin z powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Celem spotkania było przedstawienie koncepcji stworzenia w powiecie kutnowskim i łęczyckim makroregionu Akademii Piłkarskiej Reissa poprzez tworzenie nowych lokalizacji oraz polepszanie infrastruktury sportowej.

Spotkanie zorganizował Tomasz Marciniak – koordynator Akademii Piłkarskiej Reissa. Koncepcję rozwoju sportu w powiecie kutnowskim i łęczyckim zaprezentowali: Piotr Matecki – Prezes Akademii Piłkarskiej Reissa i Piotr Reiss – ikona polskiej piłki nożnej.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...