– Poświęcenie i otwarcie nowego budynku urzędu gminy, obchody 70-lecia LKS Witonianka, impreza integracyjna „Jak pszczoły do ula”

Poświęcenie i otwarcie nowego budynku urzędu gminy, obchody 70-lecia LKS Witonianka, impreza integracyjna „Jak pszczoły do ula”

W PROGRAMIE :

11:30 Poświęcenie i otwarcie nowego budynku Urzędu Gminy (ul. Starzyńskiego 6)

12:00 Msza Święta w kościele parafialnym

TEREN SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

13:45 Otwarcie imprezy

14:00 Część artystyczna w wykonaniu:

  • przedszkolaków
  • orkiestry dętej OSP
  • zespołu Witonianki
  • zespołu Bogdan Trojanek & Terne Roma
  • zespołu Pieśni i Tańca Blichowiacy

18:00 Zabawa na powietrzu – zagra zespół The Best

DODATKOWE ATRAKCJE

  • stoiska z miodami, lodami, zabawkami,
  • degustacja potraw na miodzie, grill,
  • zjeżdżalnie dla dzieci. AFISZ

PODZIĘKOWANIE

Wójt Gminy Witonia składa podziękowania Eminencji ks. bp ordynariuszowi diecezji łowickiej Andrzejowi Franciszkowi Dziubie za udział w uroczystości otwarcia i poświęcenie nowego budynku Urzędu Gminy. Dziękuje za pomoc Panu posłowi Pawłowi Bejdzie i pozostałym obecnym parlamentarzystom. Składa podziękowanie głównemu sponsorowi Wojewódzkiemu Związkowi Pszczelarzy w Łodzi z Prezesem Bartłomiejem Piotrowskim na czele, samorządowcom z sąsiednich gmin oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości.


Wójt Gminy Witonia
Mirosław Włodarczyk

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...