– Pomoc dla Ukrainy!

Szanowni Państwo,
Jeżeli chcecie Państwo pomóc mieszkańcom Ukrainy prosimy o przekazywanie niezbędnych produktów dla potrzebujących na Ukrainie, oczekujących przed przejściami granicznymi. Mieszkańcy Gminy Witonia mogą przekazywać nowe, oryginalnie zapakowane produkty sołtysom w poszczególnych sołectwach.

Preferowane produkty to:
środki higieny i czystości oraz środki opatrunkowe.

Wójt Gminy Witonia
Mirosław Włodarczyk

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...