– Nianie w Gminie Witonia szansą dla rodziców

W związku z przyznaniem Gminie Witonia dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, w dniu 14 kwietnia 2022 r. w Urzędzie Gminy w Witoni, została podpisana umowa na realizację projektu RPLD.10.01.00/4/21/0006 „Nianie w Gminie Witonia szansą dla rodziców”.
Celem projektu jest wsparcie osób pracujących, sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3, polegające na dofinansowaniu zatrudnionej Niani.

Na zdjęciach: Robert Baryła Członek Zarządu Województwa Łódzkiego i Mirosław Włodarczyk Wójt Gminy Witonia.