– Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021- „NOC SPISOWA”

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym!

Przejdź do aplikacji spisowej: https://nsp2021.spis.gov.pl/

O G Ł O S Z E N I E

Wójt Gminy Witonia – Gminny Komisarz Spisowy w Witoni uprzejmie informuje, że w ślad za poleceniem Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, na terenie Gminy Witonia zorganizowana zostanie akcja – „Noc spisowa”. Akcja będzie miała miejsce w dniu 25 września br. w godzinach 8.00 – 15.00.

W ramach prowadzonej akcji, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Witoni przy ul. Stefana Starzyńskiego 6A, uruchomiony zostanie punkt spisowy Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Zapraszamy wszystkie osoby, które dotychczas nie dopełniły obowiązku spisania się.

Informuję, że zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

Wójt Gminy Witonia

Gminny Komisarz Spisowy w Witoni

Mirosław Włodarczyk

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...