– Nabór wniosków o demontaż i usunięcie wyrobów zawierających azbest

Wójt Gminy Witonia informuje o rozpoczęciu naboru wniosków od mieszkańców na uzyskanie dotacji w 2022 roku na usuwanie wyrobów azbestowych, z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy. Osoby zainteresowane bezpłatnym usunięciem azbestu z dachów budynków lub odbioru wcześniej zdemontowanego azbestu, prosimy o składanie wniosków.

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy w pokoju nr 7 w terminie do 18.01.2021 r.

Wniosek do pobrania w pliku poniższej.