– Na Boże Narodzenie i Nowy Rok niech życzenia płyną…

Szanowni Czytelnicy, Użytkownicy i Przyjaciele Biblioteki Publicznej Gminy Witonia!

Bardzo, bardzo serdecznie chcę podziękować za wspólną czytelniczą podróż jaką odbyliśmy w roku 2021. To kolejny rok, w którym musieliśmy się zmierzyć z panującą pandemią, pokonywać nasze lęki i obawy o zdrowie i przyszłość nas samych i naszych bliskich. Mam nadzieję, że obecność Biblioteki Publicznej Gminy Witonia w lokalnym środowisku, kierowane do Państwa propozycje promujące czytelnictwo i zachęcające do czytania, pozwoliły na moment przenieść się do cudownego świata literatury, w którym problemy nie do rozwiązania miały swój szczęśliwy finał, bądź dawały nadzieję na lepsze.

Dziękuję za przesłane życzenia świąteczno-noworoczne, zarówno te pocztówkowe w tradycyjnej formie, jak i wirtualnej a także wszystkie dobre słowa.

W imieniu Biblioteki Publicznej Gminy Witonia życzę Państwu, aby w tym szczególnym okresie nie zabrakło miłości, czułości oraz ciepła rodzinnego i by atmosfera świąt Bożego Narodzenia przepełniła Państwa pozytywną energią i nadzieją na cały kolejny rok.

Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Witonia
                Anna Stolarczyk
Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...