– Na Boże Narodzenie i Nowy Rok niech życzenia płyną…

Szanowni Czytelnicy, Użytkownicy i Przyjaciele Biblioteki Publicznej Gminy Witonia!

Bardzo, bardzo serdecznie chcę podziękować za wspólną czytelniczą podróż jaką odbyliśmy w roku 2021. To kolejny rok, w którym musieliśmy się zmierzyć z panującą pandemią, pokonywać nasze lęki i obawy o zdrowie i przyszłość nas samych i naszych bliskich. Mam nadzieję, że obecność Biblioteki Publicznej Gminy Witonia w lokalnym środowisku, kierowane do Państwa propozycje promujące czytelnictwo i zachęcające do czytania, pozwoliły na moment przenieść się do cudownego świata literatury, w którym problemy nie do rozwiązania miały swój szczęśliwy finał, bądź dawały nadzieję na lepsze.

Dziękuję za przesłane życzenia świąteczno-noworoczne, zarówno te pocztówkowe w tradycyjnej formie, jak i wirtualnej a także wszystkie dobre słowa.

W imieniu Biblioteki Publicznej Gminy Witonia życzę Państwu, aby w tym szczególnym okresie nie zabrakło miłości, czułości oraz ciepła rodzinnego i by atmosfera świąt Bożego Narodzenia przepełniła Państwa pozytywną energią i nadzieją na cały kolejny rok.

Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Witonia
                Anna Stolarczyk
Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...