– Mobilny quest – przywracamy pamięć o Ignacym Kamińskim

Ulotka_297x420mm_makieta

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza na premierę MOBILNEGO QUESTU poświęconego Ignacemu Kamińskiemu, która odbędzie się w dniu 
21 października 2023 roku (sobota) od godziny 10.00.

Zgłoszenia udziału w Queście przyjmowane są w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego, przy ul. Stefana Starzyńskiego 6,  do dnia 17 października 2023 r. do godz. 16:00 włącznie. Przypominamy, że do udziału w Queście niezbędny jest naładowany smartfon lub tablet z dostępem do Internetu.

           

Celem questu jest wydobycie z niepamięci osoby Ignacego Kamińskiego, a w szczególności upowszechnienie wiedzy o jego życiu, działalności i twórczości oraz pielęgnowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego jako elementu kultury narodowej.

Przy udziale aplikacji ActionTrack zainstalowanej na smartfonach z systematem Android i iOS możliwe będzie przejście konkretnej trasy i wykonanie zadań, które pozwolą w innowacyjny sposób poznać genialnego samouka – Ignacego Kamińskiego. Będzie to jednocześnie fascynująca podróż do przeszłości, pełna intrygujących faktów i zagadek.

Za stworzenie gry odpowiedzialna jest Fundacja Good Culture.

Quest powstał w ramach projektu pn. Genialny samouk – Ignacy Kamiński, lokalny patriota, znakomity rzeźbiarz i urodzony gawędziarz, dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.
Wszystkie potrzebne informacje dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu oraz regulamin
i formularze znajdują się w Bibliotece oraz pod adresem:
https://gminawitonia.pl/biblioteka-publiczna  i  https://gminawitonia.pl/

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...