– „Mała Książka – Wielki Człowiek” – dyplomy powędrowały do kolejnych finalistów

W Bibliotece Publicznej Gminy Witonia kolejne dzieci uczestniczące w akcji czytelniczej zorganizowanej przez Instytut Książki otrzymały imienny dyplom potwierdzający zainteresowania książką. Komplet 10 naklejek zebrały Ania i Agatka. Finalistki projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek” zostały nagrodzone pakietem upominkowym w postaci dyplomu, przypinki, zakładki, maskotki i słodkości. Gratulujemy oraz życzymy wielu nowych odkryć na bibliotecznych półkach.
Wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali przypominamy, że Biblioteka Publiczna Gminy Witonia bierze udział w kolejnej edycji kampanii czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”, a więc wyprawki dla najmłodszych w dalszym ciągu czekają.

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do Biblioteki Publicznej Gminy Witonia.
Dołącz proszę do naszej akcji i rozpocznij zabawę we wspólne czytanie!

Źródło: Biblioteka Publiczna Gminy Witonia