– Klub Seniora+ w Witoni

Uroczyste otwarcie ” KLUBU SENIORA+”. Wydarzenie miało miejsce 1 października 2018 roku.

W dniu 1 października 2018 roku nastąpiło wyczekiwane otwarcie „KLUBU SENIORA+” w Witoni. Data tego wydarzenia nie została wybrana przypadkowo. W 1990 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło 1 października „Międzynarodowym Dniem Osób Starszych”. Zgodnie z celem programu Wieloletniego „ Senior+” na lata 2015 -2020 „ KLUB SENIOR+ „ przyczyni się do zwiększenia poprawy usług społecznych dedykowanych dla seniorów w gminie Witonia. Takie wsparcie do aktywnego życia w społeczeństwie, utrzymywania sprawności fizycznej i umysłowej, rozwijania pasji oraz zaangażowania na rzecz społeczności lokalnej, możliwe będzie w ramach działalności otworzonego „KLUBU SENIOR+”. Do Klubu mogą należeć wszystkie osoby w wieku 60+.

Nasza uroczystość nie pozostała bez echa w sferach rządowych. Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska złożyła na ręce Pana Wójta Gminy Witonia Mirosława Włodarczyka list z podziękowaniem i życzeniem dalszych sukcesów oraz sił do podejmowania kolejnych przedsięwzięć zyskujących społeczne uznanie, podziękowania za zaproszenie oraz gratulacje i pozdrowienia dla wszystkich uczestników tego bardzo ważnego wydarzenia. List odczytała Pani Kierownik „Klubu Senior+” Anna Florczyk.

W programie wydarzenia znalazło się także zwiedzanie sąsiadującej z Klubem nowoczesnej sali rehabilitacji. Uroczystość uświetnił występ Zespołu „Witonianki” oraz dzieci działających w Zespole Muzycznym przy GOKSiR w Witoni.

Drodzy Seniorzy Benjamin Franklin powiedział: „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Ufamy, że „KLUB SENIORA+” dostarczy Wam tylu pozytywnych zajęć i wrażeń, że pozostaniecie zawsze młodzi.

Wójt Gminy Witonia
Mirosław Włodarczyk

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...