– Klub Samopomocy „Stara Szkoła” na święcie myśliwych, leśników i jeźdźców – Ekologiczny Hubertus 2019

​5 października 2019 r. Klub Samopomocy „Stara Szkoła” wybrał się do Łęczycy na XIII obchody Dnia Świętego Huberta nazywane potocznie – Ekologicznym Hubertusem. Podczas święta członkowie klubu wystawili wystawę z wykonanymi przez nich rękodziełami oraz wzięli udział w konkursie kulinarnym „Królewski Pasztet z ziołami i darami pól, lasów i wód Ziemi Łęczyckiej” w którym zajęli III miejsce.

Fotorelacja: