– Inwestycja utworzenia nowego żłobka w gminie Witonia w ramach programu „MALUCH+”

Gmina Witonia pozyskała 407 005,01 zł na utworzenie 10 miejsc w żłobku dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy w ramach programu „MALUCH+”.

Na koniec 2023 r. Wójt Gminy podpisał umowę na zadanie pod nazwą „Prace remontowo – adaptacyjne w zakresie przebudowy i nadbudowy budynku w celu utworzenia 10 nowych miejsc opieki w żłobku „Wesoła Wyspa Malucha” w Witoni przy ul. Szkolnej 4B, w Witoni”, które będzie realizowane w 2024. W ramach środków zostanie wykonana przebudowa budynku starego GOKSiR w Witoni. Dodatkowo, na okres 3 lat każde miejsce ma zapewnione środki na finansowanie, dzięki czemu rodzice maluchów będą ponosili niewielkie wydatki w związku z pobytem dziecka w żłobku. W ramach projektu budynek zostanie w pełni dostosowany do potrzeb naszych najmłodszych oraz personelu dbającego o ich bezpieczeństwo i wygodę.

Zdjęcia przed rozpoczęciem inwestycji:

Postęp prac adaptacji budynku na dzień 29 marca 2024:

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...