– III edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 1.900.000,00 zł

Gmina Witonia otrzymała kolejne środki w ramach III edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 1.900.000,00 zł. Tym razem zostanie sfinansowana rozbudowa drogi gminnej  Gledzianówek-Nędzerzew. W imieniu mieszkańców Gminy Witonia dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do otrzymania tego wsparcia. Przede wszystkim pragniemy podziękować Panu Przemysławowi Błaszczykowi- senatorowi RP, Markowi Matuszewskiemu – posłowi RP, Remigiuszowi Ślipcowi – dyrektorowi ds. rozwoju relacji społecznych oraz komisji oceniającej przy Prezesie Rady Ministrów.

Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach...