– Dzień Kobiet w Witoni – mieszkańcy gminy spotkali się z Kubą Sienkiewiczem

W dniu 5 marca, w sali OSP w Witoni, mieszkańcy gminy mogli spotkać się z Kubą Sienkiewiczem – muzykiem rockowym, wokalistą i gitarzystą, autorem tekstów. Lider zespołu Elektryczne Gitary (z którym występuje od 1990 r. do dzisiaj) przyjął zaproszenie w ramach spotkania organizowanego z okazji Dnia Kobiet przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni.

„Podwieczorek z …” czyli wywiad z gwiazdą przeprowadzany był przez znanego dziennikarza telewizyjnego Leszka Bonara. W trakcie spotkania z publicznością muzyk opowiedział o swojej twórczości, pracy lekarza i karierze muzycznej. Całość spotkania uzupełniały śpiewane utwory m.in usłyszeliśmy: „Przewróciło się”, „Kiler”, „Człowiek z liściem”, „To koniec”.

Wieczór zakończył się dla wszystkich słodkim poczęstunkiem.

Serdecznie dziękujemy za wielką pomoc w przygotowaniu sali pani Annie Florczyk Kierownik Klubu „Senior+” oraz wszystkim zaangażowanym pracownikom. Szczególne podziękowania dla p. Danuty Kluski i Jolanty Rosieckiej za wypiek pysznych ciast.

Autor – GOKSiR w Witoni 

Relacja również dostępna na stronie: https://www.facebook.com/GOKSiRWitonia/

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...