– Dzień Babci, Dziadka i Seniora w Witoni

W dniu 31stycznia b.r. w sali OSP odbyła się uroczystość organizowana przez GOKSiR i Klub Senior+ z okazji Dnia Babci, Dziadka i Seniora. Program artystyczny został przygotowany specjalnie z tejże okazji przez dzieci i młodzież oraz zespół śpiewaczy Witonianki działający przy GOKSIR w Witoni. Oprócz wzruszających wierszy i piosenek okolicznościowych, związanych tematycznie z tymże świętem, szanowni goście obejrzeli także pokaz taneczny. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze przy kawie/herbacie i pysznym cieście.

Występ był sposobnością do podziękowania naszym drogim babciom, dziadkom i seniorom za ich wkład w rozwój naszej społeczności, za doświadczenie oraz życiową mądrość, której nigdzie indziej znaleźć się nie da.

Opracowanie: Magdalena Kluska

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.