– Dyżury w ramach programu „Dobry Start” w placówce KRUS w Łęczycy

Szanowni państwo,

Od 1 lipca 2021 r. wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia można złożyć tylko elektronicznie:

– na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS: www.zus.pl
– przez bankowość elektroniczną
– na portalu empatia.mpips.gov.pl​

Jeśli nie masz profilu PUE, przyjdź na spotkanie z ekspertem ZUS, który założy go dla Ciebie.

Na spotkanie proszę przygotować:

– adres e-mail,
– numer telefonu,
– numer rachunku bankowego;
– pesele dzieci;
– ewentualnie orzeczenia dzieci o niepełnosprawności (jeśli dziecko ukończyło 20 lat)

inne dokumenty wymienione są pod linkiem w instrukcjach:

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry-start

Poniżej  informacja,  o dyżurach w ramach programu „Dobry Start” w placówce KRUS w Łęczycy:

3.08.2021, 10.08.2021, 17.08.2021, 24.08.2021, 7.09.2021, 14.09.2021, 28.09.2021, 12.10.2021, 19.10.2021, 2.11.2021 oraz  9.11.2021 w godzinach od 9:00 do 11:00.

Dyżur w Urzędzie Gminy w Witoni w dniu 27-08-2021(piątek) godz. 11:30-13:30

Oczywiście wnioski elektroniczne można również składać w placówkach ZUS czynnych w poniedziałki w godzinach 8:00-18:00, wt – pt w godzinach 8:00-15:00 – pracownicy ZUS służą pomocą.

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...