– Dożynki gminno-parafialne z Klubem Samopomocy „Stara Szkoła” w Witonia

​W dniu 1 września 2019 r. w Witoni dożynki gminno-parafialne. Już od około godz. 8:30 rano można było oglądać wystawę z rękodziełami. Podczas tego święta podopieczni mieli możliwość spróbowania wielu wypieków, potraw z grilla i żurków oraz mogli przeglądać wystawy innych, kupować pamiątki oraz słuchać występów artystycznych.

Około godz. 15:00 wszyscy klubowicze wraz z opiekunami udali się na obiad w ramach podziękowania za pomoc przy organizacji dożynek.

Wieczorem podopieczni bawili się z muzyką z disco polo gdzie z największą reakcją spotkał się zespół Baby Full oraz DiwersDance. W okolicach godziny 17 zostało spakowane stoisko a wszystkie pozostałe rękodzieła zostały przeniesione do Klubu Samopomocy, lecz część klubowiczów bawiła się na tyle dobrze że zostali do końca.

Wydarzenie to dostarczyło wiele pozytywnych wrażeń podopiecznym i pomogło zintegrować się podopiecznym klubu z społecznością lokalną.

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.