– Dla Ciebie Mamo…

Dzień Matki. Święto szczególne, bo właśnie tego dnia jest okazja, aby wyznać matce, jak bardzo jest się wdzięcznym za wychowanie, poświęcenie i miłość z jej strony. Dzień Matki obchodzi się w Polsce bardzo uroczyście. Tego dnia każda matka dostaje od swoich dzieci drobny upominek. Liczy się przede wszystkim pamięć. Dlatego też dzieci i młodzież działająca przy GOKSIR w Witoni przygotowała z tejże okazji specjalny montaż słowno – muzyczny.

Kliknięcie w link spowoduje otworzenie filmu.

Program artystyczny:

Zespół „Mirabelki”: Nina Budner, Lena Budner, Julia Szczęsna, Maja Kińska, Amelia Godlewska, Kinga Wiśniewska, Natalia Stańczyk, Julia Domańska, Aleksandra Wysocka

Julia Banasiak – wokal, Bartosz Pietrzak – inst. klawiszowy w utworze „Dla Mamy” (Kortez)

Natalia Baranowska – wokal, Bartosz Pietrzak – inst. klawiszowy w utworze „Gdzieś” (Alicja Szemplińska)

Natalia Baranowska w utworze „Tylko Wy Rodzice”

Wiktoria Rosolak – wokal, Bartosz Pietrzak – inst. klawiszowy w utworze w utworze „List do Matki” (Violetta Villas)

Przygotowanie występu: p. Magdalena Kluska i p. Mariusz Jagielski.

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...