– Biblioteka Publiczna Gminy Witonia otwarta również w soboty!

Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Witonia informuje, że w 2022 roku biblioteka będzie otwarta również w soboty.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Czytelników oraz uczestnicząc w Programie Wieloletnim „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025″ Priorytet 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otwieramy bibliotekę w wybrane soboty roku. Biblioteka będzie czynna w godz. 8:30 – 12:30.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dostępności:
19, 26 LUTY 2022 R.
5 MARCA 2022 R.
2 KWIETNIA 2022 R.
7 MAJA 2022 R.
4 CZERWCA 2022 R.
2 LIPCA 2022 R.
6 SIERPNIA 2022 R.
3, 10 WRZEŚNIA 2022 R.
1 PAŹDZIERNIKA 2022 R.
5 LISTOPADA 2022 R.
3 GRUDNIA 2022 R.

Zachęcamy do rezerwowania czasu w sobotnie przedpołudnie na spacer i odwiedziny w bibliotece.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Biblioteka Publiczna Gminy Witonia