– Akademia Rozwoju – bezpłatne warsztaty dla kobiet

​Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi informuje o nowym Programie społeczno-rozwojowym o nazwie „Akademia Rozwoju”, którego celem jest wsparcie kobiet, poprzez edukację, przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności cenionych na rynku pracy. 

Zarejestrować do Programu można poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju

Więcej informacji o Programie można przeczytać na stronie fundacji PFR.

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...