– 7 stycznia 2022 r. (piątek) GOKSiR w Witoni nieczynny

Szanowni Państwo!

Informujemy, że zarządzeniem Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni dzień 07 stycznia 2022 r. (piątek) ustalony został dniem wolnym od pracy dla pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni w zamian za święto przypadające w dniu 1 stycznia 2022 r. (sobota).

Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...