– 23 czerwca – Dzień Ojca

Z okazji dzisiejszego wyjątkowego święta – Dnia Ojca – prosimy o przyjęcie najlepszych życzeń.
Dużo radości, bliskości i serdeczności. Niech będzie to dzień, wyjątkowy w którym będzie można odczuć dziecięcą miłość, wdzięczność i szacunek.
Życzymy satysfakcji z osiągnięć młodszych i starszych dzieci. Aby nigdy nie brakowało Wam ojcowskiej odwagi, cierpliwości i dobroci a wychowanie dzieci było źródłem satysfakcji.
Udanych starań o to, aby zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo i dobry start w dorosłe życie.

Wójt Gminy Witonia

Mirosław Włodarczyk

Przewodniczący Rady Gminy Witonia

Dariusz Kowalczyk

Wakacje z GOKSIR w Witoni - Zapraszamy na wyjazdy i warsztaty dzieci z terenu Gminy Witonia w dniach 04-08.07.2022 r. Więcej informacji w aktualnościach. Wakacje z GOKSIR w Witoni - Zapraszamy na wyjazdy i warsztaty dzieci z terenu Gminy Witonia w dniach 04-08.07.2022 r. Więcej informacji w aktualnościach. Wakacje z GOKSIR w Witoni - Zapraszamy na wyjazdy i warsztaty dzieci z terenu Gminy Witonia w dniach 04-08.07.2022 r. Więcej informacji w aktualnościach. Wakacje z GOKSIR w Witoni - Zapraszamy na wyjazdy i warsztaty dzieci z terenu Gminy Witonia w dniach 04-08.07.2022 r. Więcej informacji w aktualnościach.