– Zebranie sprawozdawcze Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Witoni

W dniu 17 marca 2024 w Kucharach w sali OSP odbyło się zebranie sprawozdawcze Zarządu Oddziału Gminnego w Witoni. Na zebraniu pojawili się zaproszeni Goście w osobach: Wójt Gminy Witonia, Prezes zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Pan Wojciech Zdziarski, mł. kpt. Adam Baranowski z PSP w Łęczycy oraz Kierownicy i Dyrektorzy jednostek organizacyjnych Gminy Witonia. Na zebraniu Prezes Józef Bednarek przedstawił sprawozdanie z działalności jednostek za rok 2023 oraz przedstawił plany na rok 2024.

Oprawę muzyczną zebrania zapewniła Orkiestra Dęta OSP w Witoni.