– Zdrowe Łódzkie na plus

Gmina Witonia jako jedna z 31 gmin w Województwie Łódzkim, otrzymała pomoc finansową przeznaczoną na realizację działań z zakresu promocji zdrowia, edukacji zdrowotnej i profilaktyki chorób w ramach zadania „Zdrowe Łódzkie na plus”. Realizatorem działań będzie Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni. Dotacja celowa dotyczy dwóch działań na ogólną sumę 39.900 zł:

  1. Działanie 3 – „Edukacji w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej” – pomoc finansowa w kwocie 20.000 zł – odpowiedzialna Marzena Lewandowska. Uczestnikami będą dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat z terenu Gminy Witonia;

2. Działanie 4 – „Edukacja w zakresie zachowań prozdrowotnych i zdrowego stylu życia dla dzieci
i młodzieży” – pomoc finansowa w kwocie 19.900 zł – odpowiedzialna Agnieszka Ślepecka.
W ramach działania zaplanowane zostały warsztaty, prelekcje, konkursy w zakresie edukacji
prozdrowotnej zarówno w sferze fizycznej, jak i zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Termin realizacji i wykorzystania pomocy finansowej do 31.12.2024 r.
Zadanie finansowe z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

Back to top
[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...